הסוד למכירה מוצלחת

האסטרטגיה שלנו עובדת וזו עובדה!

מכירת נכס לא מסתיימת במודעה קטנה ביד 2 היא אפילו לא מתחילה שם לכן רציתי לחשוף בפניך את הדרך למכור נכס בתוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר במינימום של טעויות ואי נוחות!

1. הצב שלט על גבי הנכס עדיפות לשלט גדול בולט וברור שיהיה עמיד למים ונזקי היום חשוב לדעת חזית הנכס הוא הפנים של הנכס, במידה והנכס הוא עורפי בקש מהשכן שישים שלט בשבילך "למכירה דירה עורפית"

 

 

 

 

 

 

 

2. כ 75% מקוני דירות יד שניה קונים באזור המגורים שלהם לכן חשוב שכל השכונה תדע שהנכס מוצע למכירה הפק כ 2500 גלויות למכירה גלויה מורכבת מכמה תמונות של הנכס תיאור הנכס והטלפון שלכם וחלק אותם בתיבות הדואר.

 

 

 

 

 

3. אחת מההתחייבויות שלי כלפי הלקוחות שלי זה לעבוד בשיתוף פעולה מול כל משרדי התיווך באזור ולעדכן אותם באופן שותף ועל בסיס שבועי על כל המתרחש במאגר הנכסים שלנו חלק מדרכי התקשורת שלנו עם משרדי התיווך היא ע"י העברת פקס מסודר עם נכסים שמוצעים למכירה, מה נמצא במו"מ, מה התעדכן מבחינת מחיר, אז נכון שכאדם פרטי זה על גבול הבלתי אפשרי לעבוד עם למעל מ 73 משרדי תיווך אבל שווה לנסות מומלץ להכין טבלה עם כל מספרי הפקסים של משרדי תיווך בעיר ולשלוח להם אחת לשבוע פקס לגבי הנכס עדיפות לשלוח ביום ראשון דוגמא:

4. פרסום אינטרנטי במספר אתרים שונים אל תסתפק רק באתר אחד חשוב שהנכס שלך יהיה חשוף לכמות המקסימלית של הנכסים! d790d7aad7a8d799-d790d799d7a0d798d7a8d7a0d798

5. המטרה היא לחשוף את הנכס לכמה שיותר גורמים לכן חשוב להפיץ לפחות פעמיים בשבוע גיזרונים על הנכס להורדה: דוגמא לגזירונים בקובץ וורד
6. חשיפה מקסימאלית בעיתונים הרלוונטים לכלל האוכלוסיות: 

7. ערוך הפנינג למכירת בית בשפה המקצועית בית-פתוח פרסם באותו היום את הבית הפתוח ברשתות חברתיות וב 2 עיתונים מקומיים לפחות צור קשר עם כל הקונים שביקרו אצלך בנכס והזמן אותם לבית הפתוח, הזמן כיבוד קל, במקרה שלי כשאני עורך בית פתוח זה סוג של מבצע מהסיבה שאני לא גובה עמלת תיווך באותו היום אבל כאדם פרטי חשוב יצירתי על ערך מוסף כדי למשוך קהל קונים פוטנציאלי, דווח בבניינים הסמוכים אליך ובבניין שלך על הקמפיין ובמקביל הזמן עוד כ 2500 גלויות לדוגמא:

 

 

 

 

 

 

 

8. מימד הזמן הוא חשוב מאין כמוהו לכן ברגע שהחלטתם על מכירת נכס צרו קשר עם כל המתווכים שמוכנים לעבוד בדרככם וערכו להם סיור סוכנים בשעה וזמן שהוגדרו מראש כדי לסגור עסקה מוצלחת לדוגמא:

 

9: ערוך סרטון ופרסם אותו במיטב הערוצים החברתיים כגון יוטיוב, פייסבוק, טוויטר וכד'…

10:בתהליך מכירת הנכס מגיע תמיד השלב שהקונה שלך יצטרך לקבל אישור עקרוני למשכנתא מהבנק לכן ברגע שיש לקונים והמוכרים הסכמה על כל תנאי העסקה אני נוהג להפעיל את הכוח שלי מול הבנקים אישור עקרוני לוקח סדר גודל של שבוע ומעלה אנחנו כארגון ענק יכולים להשיג אישור עקרוני תוך יום במקרים מסויימים אבל אם החלטתם למכור לבד וחשוב לכם לקדם את התהליך לכו עם הקונה לבנקים ונסו להשיג בעבורם את התוצאה הטובה ביותר ובזמן הקצר ביותר זכרו ככול שעובר יותר זמן יש סיכוי גבוה יותר לזה שהעסקה תתפוצץ!

11.זכרו להקדיש את מירב הזמן כדי להתפנות ולהראות את הנכס לקונים חבל על כל קונה שמתפספס לכם מפאת חוסר זמן הדרך הטובה ביותר זה להיות זמין 24/7 למכירת הנכס אבל כמובן שיש לכם עבודה וחיים אישיים שצריך להתפנות לזה רק אל תשכחו כל יום שהנכס עומד ולא נמכר זה עוד יום שהפסדתם כסף המטרה היא למכור את הנכס עד 45 יום מתחילת שיווק הנכס!

12. ערוך סקר שוק מדוייק כמו דו"ח CMA, חתך נתוני מס שבח, מה מוצע למכירה באזור ומה נמכר באזור שזה נתון  חשוב מאוד!
הרבה מאוד תלוי בתמכור הנכס שחלילה לא תפרסמו במחיר גבוהה ואז כמובן ש"תשרפו" את הנכס כלפי חוץ ותפספסו את הרכבת או שתתמכרו במחיר נמוך מידי ואז תמכרו את הנכס ב"פשיטת רגל" מה שאני ממליץ זה או להתייעץ עם יועץ נדל"ן מקצוען או להכנס לכאן ולראות את אתרי האנטרנט שיכולים לעזור לך לבדוק כמה הנכס שווה ובמקביל להצליב נתונים למה שאנשים מבקשים,
לא לשכוח להשאיר מרווח למו"מ! 

13. Remax Center מקבוצת ימיני- YEMINI GROUP חברים באיגוד המתווכים הרשמי של חולון בת-ים, חברי האיגוד פעילים באזורי חולון, בת-ים, ת"א, ראשון לציון, אזור, יפו והסביבה, כל חבר איגוד מחזיק בכרטיס חבר ורשום באתר הרשמי של איגוד מתווכים (לכניסה לאתר לחץ כאן), כל חבר עמותה חתום על אמנת השירות ושיתוף הפעולה, חשוב מאוד לעבוד עם מתווך שחבר באיגוד המתווכים חולון-בת-ים, זה נטו מגן על הלקוח.
IMG_6209 IMG_6210 IMG_6211 איגוד המתווכים

בברכת הצלחה ועסקה טובה!

14. היום הטכנולוגיה בשיא ומאוד חשוב להביא את הקדמה הזו לשיווק הנכס שלך- ערוך סיור וירטואלי, הדמיית 3D ותסריט הנכס לדוגמא:

השאר תגובה

תיווך, הכשרת סוכנים, שיווק ויזמות.

%d בלוגרים אהבו את זה: