איך להצליח כסוכן נדל"ן

רבים שואלים אותי איך אני יכול להתצליח בתחום הנדל"ן? כיצד ליצור הכנסה מהירה מתחום הנדל"ן? איך מתווך מצליח פועל?

אז פה אני אדריך אתכם צעד צעד איך לעשות את זה ולהישאר בחיים:

מומלץ לבקר בדף הפייסבוק שלנו  RESTART

 1. ידע זה כוח:
  אחת הבעיות של סוכני נדל"ן מתחילים זה תחום הידע, כולם חושבים שהנה הם הוציאו את רישיון התיווך או עשו קורס 6 מפגשים בתחום הנדל"ן והופ הם יודעים הכל, אז ממש לא, תחום הנדל"ן הוא דינאמי, כל יום יש שינויים ועדכונים, לקוחות לא יעבדו עם חובבן, עם מישהו שלא מבין מה הוא מדבר, לכן, כסוכן נדל"ן, אתה חייב להישאר UPDATE כל הזמן, המקומות שחשוב להבין בהם זה קודם כל אזור הפעילות שלך, החל מהעיר ועד לרחוב בו אתה בוחר לעסוק, אחרי שתלמד את האזור שלך שתף את הידע עם תושבי האזור, יש מגוון ענק של אפשרויות לעשות זאת, מדיה חברתית, עיתונות, פרסום ממוקד וכו'…
 2. סטנדרטים:
  לקוחות יבואו אליך וימליצו עליך רק בגלל הסטנדרט שאתה מציב, אם הסטנדרטים שלך יהיו נמוכים, לקוחות ימנעו מלעבוד איתך, אל תתייחס לכל רחשי הרקע, תציב לעצמך סטנדרט ברמת השירות, המחיר, ההתחייבות שלך ללקוח ובדרישה שלך מעצמך, ככל שהסטנדרט יהיה גבוה יותר ומחייב יותר אומנם יהיה לך קשה יותר אבל בטווח הארוך זה משתלם ותהנה מהצלחה אדירה.
 3. אתה הפנים של העסק שלך:
  רושם ראשוני הוא כרטיס הביקור שלך, בסוף זה לא משנה באיזו חברה אתה עובד, זה מאוד משנה איך אתה תופש את עצמך בעיני הלקוח, הדגש הוא על הנראות שלך, אל תצא לפגישות מרושל, תמיד תהיה מסודר ומאורגן, אנשים נמשכים לביטחון וסדר, השרה אווירה מקצועית ולא לוחצת במהלך פגישות עם לקוחות, תמיד תגיע מחויט, הלקוח שלך צריך לקבל ממך תחושה של רצינות והירתמות לתהליך, הרושם שאתה יוצר כלפיו יקבע את המשך התהליך מולך.
 4. עמוד במילה שלך:
  כל מילה שאתה מוציא מהפה יש לה משמעות באזני הלקוחות שלך, אתה חייב להיות ברור בדרישות שלך כלפיהם, לדוגמא, אם אתה דורש סך עמלה מסויים אל תנסה לעגל את הפינות פשוט תהיה ברור, זה ימנע בעיות בעתיד ומחלוקות בהווה, כנ"ל לגבי הבלעדיות, כל פעולה שיווקית שהתחייבת ללקוח תעשה, אל תתחייב למשהו שאתה לא מתכוון לעמוד בו גם אם זה לכאורה לא משרת את מטרת הפגישה, לספר סיפור למישהו ובסוף להתנער ממנו יוביל ללקוח מאוכזב.
 5. תהיה זמין תמיד
  הבעיה הגדולה ביותר אצל מתווכים היא שהם לוקחים נכס ונעלמים, לא שומעים מהם ולא רואים אותם, אל תהיה המתווך הזה, גם אין לך מה לעדכן את הלקוח, תתקשר, תשאל לשלומו, עדכן אותו בזה שאין לך במה לעדכן אותו, הוא יעריך אותך יותר, יסמוך עליך וישמע בעצתך, עדכן אותו על הפעולות השיווקיות שנקטת במכירת הנכס שלו, הוא שכר אותך כדי לקבל שירות, הפקיד בידך את הנכס שלו ע"מ לקבל ממך תוצאה, תהיה איתו בקשר פעם בשבוע לפחות.
 6. תייצג בכבוד
  אל תשמיץ לעולם חברות אחרות, גם אם אתה בטוח שהם לא פעלו כשורה, תשמור על פאסון ועל עצמך, אם היה יושב מולי איש מקצוע שמדבר רעות על האחר זה אומר שאין לו מה למכור לי חוץ מלא ללכת עם המתחרה שלו, תתרכז בעצמך, למה אתה ולא למה לא הוא.
 7. תקשיב יותר תדבר פחות
  כאנשי מכירות יש לנו את בעיית השליטה, אנחנו לא מוכנים ללת לאחר להיכנס לנו בשיחה או לחילופין לתת למישהו אחר את המקום של היודע והצודק, זה לא משאת אותנו בשום מקום, אנשים רוצים שיקשיבו להם, שישתתפו איתם בחששות שלהם ובכאבים שלהם, תן להם את המקום שמגיע להם, אתה לא בהרצאה והם לא הקהל שלך תנהג בלקוחות שלך כאחרון החברים שלך.
 8. שת"פ זה חובה
  הרבה מתווכים חושבים על הכסף ולא על העסקה, לקוח 1 יכל להיות זה שירים או שיפיל לך את העסק, חלק מהתחייבויות שלך חייבות להיות הסכמה לשת"פ עם מתווכים אחרים, הסיבה? לתת ללקוח את כל הכלים להגיע לתוצאה הטובה ביותר, לפתח סביבה ללא תחרות מכוערת ובכך לעשות יותר עסקאות בזמן קצר יותר.
 9. ייעץ להם מתוך הבנה
  אל תייעץ למישהו עצת אחיתופל, היום זה הלקוח שלך מחר זה יהיה מישהו קרוב אליך, דאג תמיד ללקוח ונהג במשנה זהירות בהמלצותיך אליו, אל תייעץ לו ע"פ האינטרסים שלך, תייעץ לו ע"פ האינטרסים שלו וע"פ מה שחשוב לך גם אם זה סוטר את המטרה שלך להרוויח כסף, תנהג עם הלקוחות שלך באמון.
 10. תשקיע בעשייה
  צא ותעשה, אל תבכה על מצב השוק או על סירובם של לקוחות, אתה חייב להיות תמיד בעשייה, תמיד בתנועה, תקבע לך יעדים ומטרות ברורים ומאתגרים, תבנה את מה שצריך לקרות כדי להגיע ליעד שלך ע"פ רמת ההכנסה שתראצה להגיע אליו, תבנה תוכנית עסקית מבוססת עשייה ואל תעשה את הדרך לבד, קח לך יועץ, מאמן, חבר שאתה סומך עליו והתייעץ איתו, תשתף אותו זה יוליד רעיונות חדשים ותהליך מלא בעשייה בהצלחה
  אייל ימיני-מומחה לנדל"ן ומאמן סוכני נדל"ן!
  0503539955
  רימקס סנטר – RE/MAX CENTER
  מקבוצת ימיני-YEMINI GROUP
  דב הוז 66, חולון.

 

הצטרפו אלינו להצלחה

תיווך, הכשרת סוכנים, שיווק ויזמות.

%d בלוגרים אהבו את זה: